Japon Yapıştırıcısını Ne Çözer ?

Japon yapıştırıcısını ne çözer ; Bu Makalede kıymetli eşyalar üzerine istemsiz şekilde dökülen, hızlı yapıştırıcılardan kurtulmanızı sağlayacak profesyonel Japon yapıştırıcı sökücü den bahsediyorum.

Yapıştırıcı kullanırken, monitör ekranı, televizyon ekranı , telefon ekranı vb. birçok değerli eşya üzerine taşırıldığı veya yanlışlıkla döküldüğü olmuştur. böyle bir durumda donmuş Japon yapıştırıcısını ne çözer inceleyelim.

Donmuş Japon Yapıştırıcısını Ne Çözer ?

Donmuş Japon yapıştırıcısını ne çözer sorusuna cevap vermeden önce bu konuya alakalı başımdan geçen bir talihsizliği sizlerle paylaşmak istiyorum.

Eşim motosiklet ile ufak bir kaza yaptıktan sonra aynası kırıldı ve hızlı yapıştırıcı ile tamir etmeyi düşündü. Tamir işlemi sırasında, önde bulunan far üzerine yapıştırıcı dökülmüş ve gözden kaçmış. Üç farklı yerden su damlası gibi inen Japon yapıştırıcısı güneşten etkilendikten sonra çok kötü bir görünüm oluşturmaya başladı.

Plastik üzerine döküldükten sonra iyice kuruyan yapıştırıcıyı çözmek için bir çok doğal yöntem denememe rağmen izlerden tamamen kurtulmak maalesef mümkün olmadı.

Eğer sizinde başınıza bu tarz bir kaza geldiyse ve profesyonel bir Japon yapıştırıcı sökücü arıyorsanız bir ürün tavsiye edebilirim.

Japon Yapıştırıcı Sökücü

Japon Yapıştırıcısını Ne Çözer ?
Japon Yapıştırıcısını Ne Çözer ?

Japon yapıştırıcı sökücü olarak tavsiye edebileceğin bu ürünü, değerli eşyalarınıza bulaşmış yapıştırıcıları sökmek için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken ürünü satın aldıktan sonra içerisinde bulunan fırça yardımı ile yapıştırıcı üzerine sürmek. Kısa sürede yapıştırıcı ile tepkimeye girerek donmuş Japon yapıştırıcı erimeye başlar ve bir bez yardımı ile silerek lekeden ve izlerden tamamen kurtulabilirsiniz.

Benim kullandığım ürün ac-68 debonder. Herkesin kullandığı e-ticaret sitesinden 30 lira karşılığında satın aldım. Eğer sizde satın almak isterseniz Google üzerinden arama yapabilir farklı bir ürün satın almak için Google’de ” Japon yapıştırıcı sökücü satın al ” kelimesini aratabilirsiniz.

Püf Noktalar Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler !

Japon yapıştırıcı sökücü sıvı halde fırça ile sürülmek üzre tasarlanmıştır. Japon yapıştırıcı üzerine sürüldüğünde tepkimeye girerek buharlaşır ve lekenin çözülmesini sağlar.

Leke tamamen yok olana kadar işlemi tekrarlaya bilirsiniz. Çok hassas ürünler üzerinde kullanıldığında leke üzerinden taşırmamaya özen gösterin.

2 Yorum

  1. Ferit