En Güzel Cuma Mesajları ; Resimli Yazılı En Güzel Cuma Sözleri [2018]

En güzel cuma mesajları arayanlara resimli ve sözlü en güzel cuma sözleri bu sayfada.

Sevdikleriniz ile Facebook dan paylaşabileceğiniz veya WhatsApp ile mesaj olarak göndere bileceğiniz, 2018 yılına ait yeni ve en güzel cuma mesajları resimli olarak telefonunuza indirerek kullana bilirsiniz.

Dünyanın en güzel cuma sözlerini arayanlara da bulabileceğiniz en iyi cuma sözleri derledim.

Bu mübarek günde tüm Müslüman alemine hayırlı cumalar dilerim.

Aşağıdaki menüden en hızlı şekilde en güzel cuma mesajlarına ve en güzel cuma sözlerine ulaşa bilirsiniz.

En Güzel Cuma Mesajları

En Güzel Cuma Mesajları - En Güzel Cuma Sözleri - 2018

En Güzel Cuma Mesajları – En Güzel Cuma Sözleri – 2018

-Rabbim hizmet kapısından, Rahmet nazarından, Cennet kokusundan, Kendi rızasından mahrum etmesin. Hayırlı Cumalar!

-Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hayırlı nurlu cumalar.

-Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun.

En Güzel Cuma Mesajları Resimli -Sevgiliye En Güzel Cuma Sözleri

En Güzel Cuma Mesajları Resimli -Sevgiliye En Güzel Cuma Sözleri

-Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

-Günaydınlar…Hayırlı cumanız olsun; Dua ettiğinizde çok isteyin… Çünkü vereceği hiç bir şey Allah’a ağır gelmez ve sonsuz hazinesinden bir şey eksiltmez…

-Ey insanlar! gaflet uykusundan uyanın!bekliyor bizi bu dehşeti günler… tövbe edin kardeşler… ALLAH BELKİ AFFEDER..hayırlı cumalar

En Güzel Cuma Mesajları Kısa - En İyi Cuma Sözleri

En Güzel Cuma Mesajları Kısa – En İyi Cuma Sözleri

-Sabahın seherinden, rüzgarın nefesinden, ezanın sesinden gönlümüze düşen huzur. Uyandık bugün de çok şükür ya Rab, hayırlı sabahlar…

-Varlığı ebedi olan merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah, bizleri yarar getirmeyen bilgiden, korkmayan kalpten, duyulmayan duadan, doymak bilmeyen nefisten açlıktan ki o kötü bir arkadaştır hıyanetten ki o kötü sırdaştır, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, ezel-i ömre döndürülmek ten kötülerin fitnesinden, kabir azabından, hayatın ve ölümün gazabından bu mübarek Cuma hürmetine uzak ve emin eylesin. Hayırlı Cumalar…

-Günlerin en değerlisi Cuma’dır. Cuma günü Bayramlardan ve Aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve Ahirette müminlerin bayramıdır. Cumanız Mübarek Olsun.

>>> En Güzel Sözlü Ve Resimli Hayırlı Cumalar Mesajı İçin Tıklayın ! <<<

En Güzel Cuma Mesajları Resimli

En Güzel Cuma Mesajları Resimli - En Güzel Cuma Sözleri Resimli - Yeni 2018

En Güzel Cuma Mesajları Resimli – En Güzel Cuma Sözleri Resimli – Yeni 2018

-Rabbim, sevginle dolu bir yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

-Benliğimiz ve aklımız şüphesiz doğru olandan yanadır. Yüreğimizle ettiğimiz dualarla birlikte cennetin en güzel yerlerini sevdiklerimize bağışla Ya Rabbim, senin yüceliğin sarsın tüm benliğimizi hayırlı Cumalar.

-Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap Hayırı Cumalar

en güzel cuma mesajları resimli paylaş - Dünyanın En Güzel Cuma Sözleri

en güzel cuma mesajları resimli paylaş – Dünyanın En Güzel Cuma Sözleri

-Cuma günü duaların kabul edildiği zaman hakkında bilginiz var mı… O vakit, imamın minbere oturduğu andan namazın kılındığı zamana kadar olan süre içindedir. Dualarınız kabul olsun… Hayırlı Cumalar… (Müslim, Cum`a 16. Ayrıca bk. Ebû Dâvûd, Salât 202; Nesâî, Cum`a 45.)

-Cuma günü,günlerin en kıymetlisi,Müslümanların bayramıdır Diğer bayram günlerinden daha kıymetlidir Cumanız Mübarek olsun inşallah

-Öyle bir dua et ki günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın. Şeytandan Yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.

Sevgiliye En Güzel Cuma Mesajları - En İyi Cuma Sözleri

Sevgiliye En Güzel Cuma Mesajları – En İyi Cuma Sözleri

-Ey Rabbım… Yal varışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin. Hayırlı cumalar dilerim.

-Ya Rabbı! Her Yerde Haddini Bilen, Gönül Aynasını Silen, Mahşerde Beraat Edip Yüzü Gülen Kullarından Eyle Bizleri..!! (Amin) Hayırlı Nurlu Cumalar…

-Rabbım sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun.

En Güzel Cuma Mesajları Kısa

En Güzel Cuma Mesajları Kısa - En Güzel Cuma Sözleri Kısa

En Güzel Cuma Mesajları Kısa – En Güzel Cuma Sözleri Kısa

-Bu mübarek cuma günü hürmetine evlerimizi huzursuz, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma… Evlatlarımızı hayırlı, bedenimizi sağlıklı, işlerimizde muvaffaiyet nasip eyle. İyilere yadım et, zalimlere fırsat verme Ya Rab! Hayırlı cumalar dilerim.

-Cuma gününün hatırı ve güzelliği adına dilediğin tüm dualar seni bulsun. Sevdiklerinle güzel bir ömür, geleceğinle senin yanında olan Allah’a binlerce şükürler olsun. Hayırlı Cumalar.

-Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah’ımla. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırı cumalar diğerim.

>>> 18 Farklı Cuma Mesajları Resimli İçin Tıklayın <<<

En Kısa Ve En Güzel Cuma Mesajları - En İyi Cuma Sözleri

En Kısa Ve En Güzel Cuma Mesajları – En İyi Cuma Sözleri

-Ey büyük Rabbım. Hayrı ve şerri ayırt edebilmeyi, imtihan olarak verdiklerine yürekten Amenna diyebilmeyi, göstermiş olduğun yolda yürümeyi, Senin yolundan ayrılmamayı, Seni en çok sevenlerden olmayı bana ve sevdiklerime nasip eyle…. Hayırlı Cumalar.

-Cumayı Cuma yapın, Yalnız Allah’a inanın, Cumayı idrak edip, Ondan fazilet kapın Cumanız kutlu olsun,

-Ey yarabbim; istemeden verdiklerine bakınca istediklerimizi vereceğine inanarak; duasını beklediğimizi hayırlara ulaştır manı diliyorum. Hayırlı cumalar…

En Güzel Cuma Mesajları İndir - En Güzel Cuma Sözleri Paylaş

En Güzel Cuma Mesajları İndir – En Güzel Cuma Sözleri Paylaş

-Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

-Bir dua gönderiyorum hepinize sağlık, mutluluk, huzur olsun. Sevdikleriniz yanınızda dünyanız barış dolu olsun. Allah’ın selamı üzerinize olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

-Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvveti ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. en güzel günün cuma bayramın olsun.

En Güzel Cuma Sözleri

En Güzel Cuma Sözleri - En İyi Cuma Sözleri

En Güzel Cuma Sözleri – En İyi Cuma Sözleri

-Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı Cumalar…

-Allah’ın rahmeti, bereketi, hidayeti ve mağfireti hepimizin üzerine olsun. Hayırlı Cumalar Olsun

-ELLERİNİZ AÇIK ,KALBİNİZ SEVGİ DOLU OLSUN GÖZLERİNİZDE İKİ DAMLA YAŞ OLSUN SAĞANAK SAĞANAK YAĞAN RAHMET DERGAHINDAN BİR DAMLA DA SİZE NASİP OLSUN KARDEŞLİĞİN EN GÜZELİ DUADIR KARDEŞLER DUALARINIZ KARDEŞLERİNİZ İÇİN OLSUN CUMANIZ GİBİ BÜTÜN GÜNLERİNİZ RAHMET OLSUN

Dünyanın En Güzel Cuma Sözleri - Dosta En Güzel Cuma Mesajları

Dünyanın En Güzel Cuma Sözleri – Dosta En Güzel Cuma Mesajları

-Günaydın sevdiğim, günaydın dostum, arkadaşım ve sen her kimsen kendini burayı okurken bulan sana da günaydın, günümüz güzel olur inşallah..

-Hz. Ebu Bekir (r.a) buyuruyor ki: 4 şeyi 4 yere bırakın. 1-Uyumayı kabre, 2-Rahatı sırat köprüsüne, 3- Övünmeyi mizana, 4- Arzu ve istekleri cennete. Hayırlı cumalar…

-Ey insanlar! gaflet uykusundan uyanın!bekliyor bizi bu dehşeti günler… tövbe edin kardeşler… Allah belki affeder. Hayırlı cumalar.

>>> 20 Adet Birbirinden Farklı  Resimli Ve Yazılı En Anlamlı Cuma Mesajları İçin Tıklayın <<<

En Güzel Cuma Mesajları En Güzel Cuma Sözleri - En İyi Cuma Sözleri

En Güzel Cuma Mesajları En Güzel Cuma Sözleri – En İyi Cuma Sözleri

-Yüzünüzden tebessüm ve yüreğinizden mutluluk eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

-Tüm kalpler imanla dolsun, dualarınız kabul ve Cumanız mübarek olsun.

-Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hayırlı cumalar.

En İyi Cuma Sözleri

En İyi Cuma Sözleri - En Anlamlı Ve En Güzel Cuma Mesajları

En İyi Cuma Sözleri – En Anlamlı Ve En Güzel Cuma Mesajları

-Cumanız her zamanki gibi bayram olsun, hüzünler dönüşsün sevince. Rabbım yaralarımızı sarsın, kalbimizdeki marazları gidersin Şafi namıyla. Cumanız mübarek olsun!

>>> Birbirinden Farklı 50 Adet Resimli Ve Yazılı Cuma Mesajları İçin Tıklayın <<<

-Ezan sela duyulsun, Cumaya müdrik olan, Kullar mağfiret bulsun Allah Cumanızı kabul ve mübarek eylesin

-Ey büyük Rabbım. Hayrı ve şerri ayırt edebilmeyi, imtihan olarak verdiklerine yürekten Amenna diyebilmeyi, göstermiş olduğun yolda yürümeyi, Senin yolundan ayrılmamayı, Seni en çok sevenlerden olmayı bana ve sevdiklerime nasip eyle…. Hayırlı Cumalar..

-Yüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketli sini, vücudun sıhhatli sini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisinin nasip ve Müesser eylesin.Hayırlı Cumalar…

-Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun

-Cuma günleri, duanın kabul olacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetidir. Allah Cuma mızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah.

2 Yorum

  1. Cuma