Anlamlı Cuma Mesajları ;Resimli En Anlamlı Cuma Sözleri [Yeni 2018]

Anlamlı cuma mesajları ile sevdiklerinizin cuma mesajı yollamak isteyenler için en anlamlı cuma sözlerini derledim.

Bu sayfada en anlamlı cuma mesajlarını resimli ve yazılı sözlü olarak bulabilirsiniz.

Resimleri indirerek veya sözleri kopyalayarak Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşa bilirsiniz.Veya direk WhatsApp ile sevdiklerinize mesaj yollaya bilirsiniz.

Dinimizin bize armağan etmiş olduğu bu mübarek günün anlam ve önemini en iyi şekilde ifade eden En Anlamlı Cuma Mesajları ve Anlamlı Cuma Mesajları Resimli olarak yazının devamında bulabilirsiniz.

En Anlamlı Cuma Mesajları

Anlamlı Cuma Mesajları - Anlamlı Cuma Sözleri - Resimli 2018

Anlamlı Cuma Mesajları – Anlamlı Cuma Sözleri – Resimli 2018

-Cuma günü duaların kabul edildiği zaman hakkında babanın Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem’den bir hadis rivayet ettiğini duydun mu? diye sordu. Ben de: – Evet, duydum. Babam, Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem’i şöyle buyururken işittiğini söyledi: “O vakit, imamın minbere oturduğu andan namazın kılındığı zamana kadar olan süre içindedir.”

-Rabbım Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi birdenden, Ya Rabbı Cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

-Cuma Cennetten bir gündür, sorunlara çözümdür, Müslümanın günüdür, müminin düğünüdür, gönülde köprüdür, dualarımızın kabulüdür, HAYIRLI CUMALAR

En Anlamlı Cuma Mesajları - Resimli Anlamlı Cuma Sözleri

En Anlamlı Cuma Mesajları – Resimli Anlamlı Cuma Sözleri

-Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım

-Rabbım elimizi Kuran’sız, gönlümüzü imansız, kulağımızı ezansız, dilimizi tevhit siz, alnımızı secdesiz bırakmasın. Cumanız mübarek, günümüz hayırlı olsun.

-Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek, endişe içinde yenen baldan daha tatlıdır Namus içinde yaşanan bir çadır, ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamaktan daha sevimlidir Cumanız Mübarek Olsun.

>>> En Güzel Sözlü Ve Resimli Hayırlı Cumalar Mesajı İçin Tıklayın ! <<<

Anlamlı Cuma Mesajları Resimli - Çok Anlamlı Cuma Sözleri

Anlamlı Cuma Mesajları Resimli – Çok Anlamlı Cuma Sözleri

-Nasıl yaşarsan öyle ölürsün. Öyle bir yaşa ki Rabbım, kulum senden razıyım desin…Hayırlı Cumalar!

-Bizler uzun bir sefer deyiz. Buradan kabre, kabirden haşire, haşirden Ebed memleketine gitmek üzereyiz. Hayatı anlamı ile yaşamak dileği ile, Hayırlı Cumalar. Dua ile…

-Bir selam, herkese edilir. Cuma günlerinin hayırlı vesilelere selamlar ve dualar ile birleşip Allah’ın huzuruna erişmesi dileği ile hayırlı Cumalar.

Güzel Anlamlı Cuma Mesajları - En Güzel Ve Anlamlı Cuma Sözleri

Güzel Anlamlı Cuma Mesajları – En Güzel Ve Anlamlı Cuma Sözleri

-Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (sav) şefaati üzerinize olsun. Hayırlı Cumalar…

-Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, ne de dostlar unutulsun. Cumanız mübarek olsun…

-Ey alem-i İslam! Uyan, Kur’ana sarıl, İslamiyete maddi ve manevi bütün varlığınla müteveccih ol.Cumanız Mübarek Olsun.

>>> 18 Farklı Cuma Mesajları Resimli İçin Tıklayın <<<

Kısa Anlamlı Cuma Mesajları -Anlamlı Cuma Sözleri - Yeni 2018

Kısa Anlamlı Cuma Mesajları -Anlamlı Cuma Sözleri – Yeni 2018

-Rabbım Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbı Cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

-Allah’ım ne bugünde ne de diğer gün ve gecelerde haram işleme ve günah kazanma felaketine düşürme bizleri! Hayırlı Cumalar…

-BU DÜNYA FANİ SAKIN GÜVENME,GİDEN GELMEZ,GELEN DURMAZ,ALLAH SEVGİSİ GÖNÜLDEN ÇIKMAZ,GÖNLÜNÜZ İMAN CENNET MEKANINIZ OLSUN,HAYIRLI CUMALAR ARKADAŞLAR….

Güzel Anlamlı Cuma Mesajları Resimli - Çok Anlamlı Cuma Sözleri

Güzel Anlamlı Cuma Mesajları Resimli – Çok Anlamlı Cuma Sözleri

-ÖyIe bir dua et ki; günahın tövbenin büyükIüğünden ağIasın…Şeytandan Yaradana sığın ki nefsin seni değiI; sen nefsini yakasın. HayırIı CumaIar.

-Evvelim Allah, ahirim Allah, kalbimde Beytullah Lailahe illallah Muhammedün Resullullah. “Eşhedü en Lâ İlâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü” diyerek çene kapatmak nasip eyle Yarabbi. Hayırlı Cumalar.

-Yakınlık ne zamanla ne mekanla sınırlıdır.Eller Allah’a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir. Aklımda yüreğimde ve duam dasınız. Cumanız mübarek olsun..

Uzun Anlamlı Cuma Mesajları Kısa - En Güzel Ve Anlamlı Cuma Sözleri

Uzun Anlamlı Cuma Mesajları Kısa – En Güzel Ve Anlamlı Cuma Sözleri

-Değerli Dostum; Sabahınız Hayırlı, Cumanız Mübarek , Dualarınız Kabul Olsun. Hayırlı Günler…

-Güneşin pembemsiliği doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

-Rabbım sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun.

>>> Sizler İçin Hazırladığım 25 Farklı Resimli Ve Yazılı En Güzel Cuma Mesajları İçin Tıklayın <<<

Anlamlı Cuma Mesajları Resimli

Anlamlı Cuma Mesajları Resimli - Cuma Mesajları Kısa Ve Anlamlı

Anlamlı Cuma Mesajları Resimli – Cuma Mesajları Kısa Ve Anlamlı

-Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun saadetler hepimizin olsun. Cumanız Mübarek Olsun

-Cennet bahçelerindeki gül kokuları bu güzel hatırına üzerinde olsun. Her Cuma yolun Yaradan’ın huzurunda son bulsun nice güzel günlerin hatırına bu güzel Cuma gününde yüzün hep gülsün. Hayırlı Cumalar.

-Ya Rabbı; sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme… Hayırlı cumalar…

Anlamlı Cuma Mesajları Resimli - Anlamlı Cuma Sözleri

Anlamlı Cuma Mesajları Resimli – Anlamlı Cuma Sözleri

-Allah’ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle, amin! Tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.

-Güneşin doğduğu en hayırlı gün cumadır; Âdem o gün yaratılmış, o gün cennete girmiş ve o gün cennetten çıkmıştır. Kıyamet de cuma günü kopacaktır” Hz.Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) (Müslim) Ehli Sünnet Vel Cemaat Yolu.

-Tüm din kardeşlerimin Cuması mübarek olsun… Allah-ü teâlâ herkese şifa versin, bu güzel gününüz gülümsemelerle bitsin inşallah…

Anlamlı Cuma Mesajları Resimli - Cuma Mesajları Kısa Ve Anlamlı

En Anlamlı Cuma Mesajları Resimli – Cuma Mesajları Kısa Ve Anlamlı

-Ve zaman usulca fısıldadı; “Rab bine bırak.” Herkese hayırlı Cumalar.

-Kalbimiz imana, gönlümüz İslama, dilimiz Kur’ana, kulağımız ezana, gözümüz nura, evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Amin. Hayırlı Cumalar.

-Rablerinden korkanlar bölük bölük cennete sevk edilmektedir. Nihayet oraya vardıklarında kapıları açılır ve bekçileri onlara: Selam sizlere ne hoşsunuz; ebedi olarak içinde kalmak üzere haydi girin oraya derler. Hayırlı Cumalar.

>>> 2018 Yılına Özel Hazırlanmış En güzel Kısa Cuma Mesajları İçin Tıklayın <<<

En Anlamlı Cuma Mesajları - Çok Anlamlı Cuma Mesajları

En Anlamlı Cuma Mesajları Resimli

-Bir güzellik yap kendine. Sadece sahip olduklarını düşün, mutlu ol onlarla. Bırak sahip olmadıkların üzülsün senin olamadıklarına… (Şems-i Tebrîzî) Hayırlı Cumalar..

-Tüm din kardeşlerimin cuması mübarek olsun ALLAH herkese şifa versin en güzel gününüz gülümsemelerle bitsin iyi günler

-Rabbimizin emrini, öne almalı kişi, önce namaz kılmalı, sonra yapmalı işi. Cumanız mübarek, gününüz hayırlı olsun…

Anlamlı Cuma Mesajları Resimli - En Anlamlı Cuma Mesajları

En Anlamlı Cuma Mesajları Resimli

-Allah’ım; bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar…

-Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvveti ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. en güzel günün cuma bayramın olsun.

-Rabbım bizleri dua edenlerden, her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden eyle. Amin Hayırlı Cumalar.

En Anlamlı Cuma Mesajları - Anlamlı Cuma Mesajları Resimli

En Anlamlı Cuma Mesajları Resimli

-Ahlaksızlığın ve zalimliğin utandırıldığı bu güzel günün hatırına ettiğin tüm duaların gökyüzüne ulaşması dileği ile hayırlı Cumalar..

>>> Birbirinden Farklı 50 Adet Resimli Ve Yazılı Cuma Mesajları İçin Tıklayın <<<

-Ya Rabbım; bu mübarek cuma günün yüzü suyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbım. Biz kulların dualarını kabul et… Hayırlı cumalar…

-Bir dua gönderiyorum hepinize, sağlık, mutluluk, huzur olsun, sevdikleriniz yanınızda, dünyanız barış dolsun, Allah’ın selamı üzerinize olsun hayırlı cumalar dilerim.

-İki cihan saadetine kavuşmak, ancak ve yalnız dünya ve ahiretin efendisi olan Hz. Muhammed’e (s.a.v) tabii olmaya bağlıdır.

-Bu dünya fani sakın güvenme, giden gelmez, gelen durmaz, Allah-ü teâlâ`nın sevgisi gönülden çıkmaz inşallah, gönlünüz iman mekanınız cennet olsun, hayırlı Cumalar…

-Ömrümüzün hikayesini yazan Rabbım, gönlümüzden geçen güzellikleri de bize kader diye yazsın… Hayırlı Cumalar…

-Tüm din kardeşlerimin cuması mübarek olsun ALLAH herkese şifa versin en güzel gününüz gülümsemelerle bitsin iyi günler

-Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı Cumalar!

-Dostsuz dünya olmaz imiş, dost duasız kalmaz imiş. Dost duası alanın sırtı yere gelmez imiş. Dualarınızda bulunabilmek ümidiyle, hayırlı cumalar…

-Kalbimiz imana, gönlümüz İslama, dilimiz Kur’ana, kulağımız ezana, gözümüz nura, evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Amin. Hayırlı Cumalar.

2 Yorum

  1. Anlamlı Cuma